A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Богодухівський ліцей №1" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

НОВИНИ

Шановні учні, батьки! 

 

На виконання рішень Ради оборони Харківської області, педагогічної ради КЗ «Богодухівський ліцей №1» (протокол від 31.08.2022 року № 1), з метою забезпечення безпеки всіх учасників освітнього процесу, на час дії воєнного стану в 2022/2023 навчальному році, освітній процес буде здійснюватися в дистанційній формі.

Бережіть себе!

З повагою, адміністрація КЗ «Богодухівський ліцей №1»


Шановні батьки дітей,

які постраждали від військового нападу на Україну і евакуйовані з місця постійного проживання!

 

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина на час перебування в межах Богодухівської міської громади долучилася до освітнього процесу в КЗ «Богодухівський ліцей №1», пропонуємо заповнити заяву-анкету за покликанням нижче.

Консультації у будь-який час можна отримати за телефоном 067 264 46 23 (Мирошниченко Микола Сергійович, на цьому ж телефоні Viber, Telegram).

 

З повагою, адміністрація КЗ «Богодухівський ліцей №1».

 

Заява про зарахування для участі у освітньому процесі в КЗ "Богодухівський ліцей №1"

 

Дата: від до Скинути

SOS вернісаж

Учні КЗ "Богодухівський ліцей №1" взяли активну участь у виставці-акції «SOS вернісаж, або друге життя відходів», яка присвячена Дню довкілля. Діти проявили креативність та фантазію, перетворюючи побутові відходи в корисні та цікаві речі.

20:10 27.03.2023

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Коли в Україну прийшла повномасштабна війна, весь народ  об’єднав зусилля задля наближення перемоги та миру. Ми згуртувалися. Кожен член ліцейської родини, кожен українець робить свій внесок для спільної перемоги.

20:05 27.03.2023

Чергова атестація педагогічних працівників

21 березня 2023 року успішно завершилася чергова атестація педагогічних працівників КЗ "Богодухівський ліцей 1", які атестувалися у 2022/2023 навчальному році. Щиро вітаємо колег із досягненням професійних вершин та бажаємо подальших творчих успіхів!

19:36 21.03.2023

Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації-2023

Для забезпечення реалізації третього етапу сертифікації педагогічних працівників у 2023 році, який передбачений Положенням про сертифікацію педагогічних працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1190, управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області  09, 10 та 13 березня 2023 року було проведено  онлайн навчання кандидатів у експерти з питань оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час їх сертифікації.  

19:18 21.03.2023

Інклюзивна освіта - крок до рівності

16 січня члени проєктної групи "Розвиток освітнього середовища закладу загальної середньої освіти на інклюзивних засадах" провели круглий стіл на тему "Інклюзивна освіта - крок до рівності" для вчителів закладу. Обговорювали питання: "Якою має бути співпраця всіх учасників інклюзивного середовища в навчанні та вихованні дитини з ООП?" Звернули увагу на співпрацю асистента вчителя та батьків, на партнерство асистента вчителя та вчителя, батьків та вчителів, на психолого-педагогічний супровід дітей з ООП в позакласній діяльності та в умовах воєнного стану. Результатом обговорення є з"ясування ключових аспектів співпраці: розподіл відповідальності, рівноправність, спільне ухвалення рішень, обговорення, загальні ресурси, довіра.

21:16 19.01.2023

День Соборності України

Щороку 22 січня український народ відзначає День Соборності України. Сьогодні ми  – єдиний народ! Навіть зараз, у нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми віримо, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто зараз захищає нашу країну, веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.                                                                                  ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ! ВІРИМО В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

20:43 19.01.2023

ДОБРО ПОРОДЖУЄ ДОБРО

 КЗ «Богодухівський ліцей №1»  отримав неоціненний подарунок! Напередодні Дня захисників та захисниць України в ліцеї була проведена акція «Разом до перемоги!» Учні відправили воїнам щирі поздоровлення, подарунки та солодощі.На знак подяки воїни зробили сюрприз і передали дітям прапор із настановчими словами для дітей, які є особливо цінними для нас. Бійці передали також серію з 20-ти книг Гантер Ерін «Коти-вояки», книгу Юліти Ран «Чарівні історії. Про козаків», книгу Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки», магніти для кращих читачів.Дорогі захисники, щиро дякуємо за неочікувані подарунки! Ви — найкращий приклад відважних та сміливих людей! Дякуємо вам за відданість Україні, за кожен тихий день, який веде нас до довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ. Нехай вас береже Бог!    СЛАВА УКРАЇНІ!

20:11 09.01.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ЗСУ

Українці - це нація переможців, сильних та незламних духом людей. Тисячі відважних Захисників та Захисниць зараз відстоюють на фронті нашу свободу, волю та незалежність. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені у собі, справжні патріоти України. Усі ми переживаємо непрості часи, та кожен з нас вірить, що Україна переможе. І ця віра робить нас сильними, мужніми та стійкими. Ми дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, и всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. 

19:52 09.01.2023

26 листопада - День пам’яті жертв голодоморів

26 листопада Україна вшановуватиме пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Жертви цих подій щорічно вшановуються в четверту суботу листопада (у цьому році - 26 листопада).  У 2006 році Законом України Голодомор 1932–1933 років був визнаний геноцидом. Український Інститут національної пам’яті до цієї скорботної дати підготував інформаційні матеріали та презентацію «Як говорити про Голодомор?».  Познайомитися з матеріалами.

23:14 24.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень